Potrzebuję domu, płacę dużo, pomóż!!!


DOBRA OFERTA!!! Uprzejmie proszę o obalenie tezy, że nie ma już katolików!!!

Poszukuję oddzielnego domu (nie przylegającego do innych) do wynajęcia w Warszawie z czynszem ok. 10 tys. zł miesięcznie (+- kilka tys.). Cel mieszkalny dla 1 osoby, mile widziane duże powierzchnie, chciałbym się wprowadzić w ciągu najwyżej tygodnia-dwóch. Umeblowany lub bez mebli. Odpada zabudowa szeregowa, bliźniaki, chyba że ktoś wpuści mnie na próbę z płatnościami dobowymi.

Brakuje ci pieniędzy? Długi? Może chciałbyś mieć swój biznes, ale za mało w kieszeni? Skorzystaj. Mieszkanie można wynająć już za 1-2 tys. miesięcznie, od ręki, dotychczasowi mieszkańcy domu mogą się przeprowadzić. A poza tym są jeszcze inne powody, by się zainteresować, doczytaj do końca.

Jestem wyjątkowo wypłacalny (kilka mln zł pod ręką), a cena jest do negocjacji, planuję wynajem na długo. Masz dom -- będą duże pieniądze!

Mój mały warunek: normalny właściciel i normalne traktowanie. Właściciel nie zadaje się przy okazji wynajmu z agencjami i przestępcami ("zabawy" w rodzaju dźwiękowo-mentalne dręczenie osiedla czy dzielnicy przez ustawione sąsiedztwo za jakieś łapówki - przestrzegam, takie prześladowania są karalne 10-25 latami więzienia i zamieszanych w to będą szczególnie prześwietlać - niestety właściciele dają się w moim przypadku często na to namówić; również bez zabaw w inwigilowanie najemcy, wchodzenie do domu pod nieobecność itd.).


Wezmę praktycznie każdy w miarę nowoczesny, w miarę cichy dom. Ww. cena ok. 7-13 tys. jest do negocjacji. Kontakt: nizynski @ sysplex.pl, tel. 887252897. Nie tylko zarabiasz, ale i pomagasz osobie w tragicznym położeniu, prześladowanej politycznie (zob. www.bandyciTuska.pl). Pomóżcie!!! Jesteś chrześcijaninem - pomóż, póki ludzie do reszty mnie nie zakatują. Chcesz pieniędzy - możesz wynajmować długo, aby pomóc wystarczy na kilka miesięcy... Na pewno znasz kogoś, kto by mógł się na kilka m-cy przeprowadzić do mieszkania...


[Na rynku mieszkań i domów do wynajęcia są właściwie sami pośrednicy, reszta ofert (bezpośrednie) to podstawione ze złych kręgów lub zamieszczone za radą pośrednika, zresztą na rynku domów bezpośrednio prawie nie ma lub kpiny (dom w cenie mieszkania, tj. najwyżej 1/3 normalnej, właściciel przez tel...specyficzny, często w ogóle nie chcą sfinalizować transakcji) - inni pewnie jakoś potrafią wynająć, dobre mieszkanie lub drogi dom, ja mam z tym problem. Pośrednicy mnie nie obsługują. Jest mała podaż i mały popyt (nie dajmy sobie wmówić czego innego). W blokach/zabudowie szeregowej jest bardzo wysokie prawdopodobieństwo zorganizowania, specjalnie dla mnie, tortur. Tylko dom, odległy od innych, da mi możliwość normalnego mieszkania.]Kliknij www.bandyciTuska.pl

Osobom, które tak zaintrygował mój przypadek, że aż wybadały sprawę, dotarły do zamieszanych osób (których jest nie tak mało) i teraz same stanęły po złej stronie, z góry dziękuję, nie skorzystam. Szukam normalnego właściciela i nie szpiega.